ایا مدارس البرز فردا سه شنبه تعطیل است 28 آذر 1403

🔴فوری | فردا مهدهای کودک و پیش دبستانی تعطیل و آموزش در مقطع ابتدایی البرز غیرحضوری است

🔹 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: فردا سه شنبه ۲۸ آذرماه مهدهای کودک و پیش دبستانی تعطیل و آموزش در مقطع ابتدایی البرز به جز شهرستان طالقان و بخش آسارا غیرحضوری است.

🔹 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، احمد افضلی با بیان این مطلب در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان اظهار داشت: این تصمیم با توجه به استقرار جو‌ پایدار، روند افزایش آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا اتخاذ شده است.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌با توجه به روند نامطمئنی و افزایش شاخص آلودگی هوا در استان البرز در روزهای اخیر و تعطیلی‌های پیاپی مدارس ابتدایی، گمان می‌رود که مسئولین مربوطه قصد داشته‌اند با توجه به شیوع آلاینده‌ها و شاخص نامناسب آلودگی هوا، تصمیم به تعطیلی مدارس را در نظر بگیرند.

با این حال، باید منتظر نتیجه جلسات و تصمیمات کمیته‌های مربوط به آلودگی هوا در این استان باشیم. همچنین، امیدواریم که مسئولین اطلاع رسانی مناسب و به موقع را درباره تعطیلی مدارس به شهروندان ارائه دهند تا همه بتوانند از شرایط ناسالم آلودگی هوا بهتر آگاه شوند و تدابیر لازم را برای حفظ سلامتی خود اتخاذ کنند.

همچنین، شکایت‌ها و گله‌های ارائه شده توسط شهروندان نشان دهنده این است که افراد از نحوه اطلاع‌رسانی تعطیلی‌ها ناراضی هستند و امیدوارند این اطلاعات به موقع و به شکل صحیح به آن‌ها ارائه شود تا بتوانند بهترین تصمیمات را برای خود و خانواده‌هایشان بگیرند.

اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!