ایا فردا چهارشنبه مدارس تعطیل است ۶ دی ۱۴۰۳ | ایا فردا مدارس تهران تعطیل است چهارشنبه 6 دی

🔴 تمامی فعالیت‌های مدارس و دانشگاه‌های مشهد فردا غیرحضوری است

👤مهدی اله پور، مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی 

🔹براساس اعلام کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار استان، آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه‌ها در دو نوبت صبح و عصر مشهد در دو بخش دولتی و خصوصی و سایر مراکز آموزشی تعطیل شد.

🔹بر این اساس مدارس مناطق هفت گانه، تبادکان، رضویه، احمد آباد، در کلیه مقاطع در شیفت صبح و عصر بصورت غیر حضوری در بستر وبینار و سامانه شاد برگزار می شود.

🔹 مهد های کودک و مراکز پیش دبستانی نیز فردا در شیفت صبح و عصر تعطیل و کلیه فعالیت های ورزشی در محیط های باز و بسته در نوبت صبح و عصر تعطیل می‌باشند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افزایش آلودگی هوا تهران طی هفته آینده/ تا یک هفته باد و باران نداریم

رئیس مرکز پیش‌بینی هواشناسی:

🔹فردا مقداری غلظت آلاینده‌ها در تهران افزایش و پنج‌شنبه وضعیت بهبود می‌یابد. مجدداً از اواخر جمعه و به‌ویژه شنبه هفته آینده شرایط برای انباشت آلاینده‌ها در تهران فراهم می‌شود.

🔹هفته آینده به احتمال زیاد هفته خوبی به لحاظ آلودگی هوا در تهران نداشته باشیم. برای تهران تقریباً از روز سه‌شنبه به بعد انتظار بارش‌ را تا یک هفته آینده نداریم./ تسنیم

با توجه به شدت گرفتن “آلودگی هوا در کلان شهرها و شهرهای صنعتی احتمال تعطیلی تا پایان هفته برای مدارس این استان ها وجود دارد .

به منظور حفظ سلامت دانش آموزان این تصمیمات توسط کمیته اضطرار استان ها تشکیل و تصمیم گیری خواهد شد .

فعلا این آلودگی در مشهد شدت گرفته و هوای سمی و بسیار خطرناک با شاخص 500 را برای شهروندان به وجود آورده است که مدارس مشهد را برای روز سه شنبه به تعطیلی کشانده است .

برای تعطیلی در مناطق دیگر نیز باید منتظر اعلام خبر تعطیلی مدارس اصفهان و تهران نیز باشیم . پس با ما باشید تا از بروزترین اخبار مطلع شوید .

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!