ایا فردا دوشنبه ۱۱ دی مدارس تهران تعطیل است | ایا دوشنبه مدارس تعطیل است 11 دی 1403

🔴مهم آغاز کمیته اضطرار تهران تا کمتر از ۲ ساعت دیگر؛احتمال تعطیلی دوشنبه و سه‌شنبه

🔹جلسه کمیته اضطرار تا کمتر از ۲ ساعت دیگر به ریاست غراوی،معاون عمرانی استانداری تهران آغاز می شود

🔹انتظار می‌رود با توجه به هشدار هواشناسی و از طرفی درخواست دانشگاه علوم پزشکی برای تعطیلی،کلیه مقاطع تهران تا سه شنبه تعطیل شوند

🔹لازم به ذکر است تعطیلی مدارس در این ایام به معنای لغو امتحان و موکول شدن آن به پایان دی ماه است

دوشنبه تعطیل می‌شود؟
🔴مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران: جلسه کمیته اضطرار عصر یکشنبه ۱۰ دی‌ماه برگزار می‌شود/ نتایج اطلاع‌رسانی خواهد شد

♦️با توجه به تشدید آلودگی هوا و نامه دانشگاه علوم پزشکی جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا استان عصر امروز یکشنبه ۱۰ دی‌ماه برگزار می‌شود.

🔹وی ادامه داد: نتایج و مصوبات کارگروه برای اطلاع شهروندان از مراجع رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که شاخص کیفیت هوای شهرهایی مانند تهران و مشهد در روزهای اخیر به نواحی ناسالم نزدیک شده است. در برخی از این شهرها، شاخص آلودگی هوا به حدی بالا رفته که برای حفظ سلامتی مردم، ممکن است تصمیم به تعطیلی مدارس گرفته شود. این اقدام نه تنها به دانش‌آموزان بلکه به کل جامعه کمک می‌کند تا از تماس با هوای ناسالم و آلوده به آلاینده‌ها جلوگیری کند.

تعطیلی مدارس در این شرایط از مواردی است که مسئولان به منظور حفظ سلامت جامعه در نظر می‌گیرند. آلودگی هوا می‌تواند برای افرادی که گروه‌های حساسیتی دارند، مخصوصاً کودکان و سالمندان، خطرناک باشد و این تصمیمات برای کاهش آثار منفی آلودگی هوا اتخاذ می‌شود.

در نهایت، امر تعطیلی مدارس به تصمیم مسئولان و اعلامات رسمی بستگی دارد. اگرچه پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد وضعیت هوایی در برخی مناطق به ناحیه ناسالم نزدیک است، اما تصمیم نهایی در این زمینه توسط مقامات مربوطه اعلام خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!