ایا فردا یکشنبه مدارس تبریز تعطیل است ۱۷ دی ۱۴۰۳

🔴لیست تعطیلی مدارس کشور برای فردا:

🔹بارش برف و یخبندان بعضی از مدارس روستایی اردبیل را تعطیل کرد .

🔹بارش برف و یخبندان بعضی از مدارس روستایی آذربایجان شرقی را تعطیل کرد

🔹بارش برف و یخبندان بعضی از مدارس روستایی مناطق شمالی کردستان را تعطیل کرد .

🔹مدارس مناطق کوهستانی کجور نوشهر تعطیل است .

🔹مدارس مناطق کوهستانی سیاهکل  تعطیل است .

🔹مدارس ابتدایی ماسوله تعطیل است .

🔹مدارس اسپیلی دیلمان تعطیل است .

🔹مدارس مناطق کوهستانی اشکورات تعطیل است .

🔹برخی مدارس مشکین شهر تعطیل است .

🔹مدارس مناطق کوهستانی کندوان تعطیل است .

🔹برخی از مدارس نقاط شمالی خلخال تعطیل شد .

🔹مدارس ۱۶روستای غربی همدان فردا تعطیل است .

🔹مدارس ابتدایی شهرستان‌‌ فیروزکوه غیرحضوری شد

با توجه به بارش سنگین برف در استان آذربایجان شرقی تمامی مدارس در تمامی مقاطع استان برای روز شنبه تعطیل و امتحانات داخلی نوبت اول لغو گردید بنابراین گزارش احتمال تعطیلی مدارس برای روز یکشنبه نیز بسیار بالاست و به احتمال زیاد باز هم مدارس در پی بارندگی و کاهش دما یکشنبه تعطیل خواهد بود اما تا این لحظه خبری از تعطیلی مدارس تبریز برای یکشنبه 17 دی اعلام نشده است اما تا پایان امروز حدود ساعت 20 این تعطیلی ها اعلام خواهد شد پس با ما همراه باشید تا از اخبار تعطیلی مدارس روز یکشنبه تبریز با خبر شوید .

اطلاعیه فعالیت مدارس برای روز شنبه 16 دی

منطقه #مهربان

🔻 با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #مهربان، مدارس این منطقه روز شنبه ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس #روستایی در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری و در مدارس شهری نیز در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد گردید.

🔻لازم به ذکر است که امتحانات داخلی در مدارس روستایی منطقه مهربان لغو و امتحانات نهایی طبق برنامه قبلی برگزار خواهد گردید.

 

منطقه #ایلخچی

🔻 با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #ایلخچی، مدارس این منطقه در روز شنبه  ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی در شیفت صبح غیر حضوری می باشد..

🔻بر اساس این اطلاعیه امتحانات داخلی در منطقه ایلخچی لغو و امتحانات نهایی طبق برنامه قبلی برگزار خواهد گردید.

 

منطقه #خواجه

🔻 با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #خواجه، مدارس این منطقه روز شنبه ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری می باشد.

🔻براساس این اطلاعیه امتحانات داخلی در این منطقه لغو و امتحانات نهایی طبق برنامه قبلی برگزار خواهد گردید.

#هریس

🔻 با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #هریس، مدارس این منطقه روز شنبه ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی مقطع دبستان مدارس شهری و روستایی در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری می باشد.

🔻براساس این اطلاعیه امتحانات داخلی در این منطقه لغو و امتحانات نهایی طبق برنامه قبلی برگزار خواهد گردید

 

 

#اسکو  و #شهر_جدید_سهند

🔹️با توجه به بارش برف و برودت هوا، لغزندگی سطع معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد، شنبه ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲  فعالیت مدارس روستایی شهرستان اسکو در تمامی مقاطع تحصیلی و  مدارس #شهر_جدید_سهند، مدارس شهر #اسکو   #دهستان_باویل(روستاهای باویل، کلجاه، دیزج، بایرام) با یک ساعت تاخیر  شروع خواهد شد

 

اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!