آیا فردا مدارس اهر تعطیل است دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۳

اطلاعیه فعالیت مدارس در روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲

اطلاعیه فعالیت مدارس #کلیبر و #خداآفرین

▫️ با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در مناطق #کلیبر و #خداآفرین، مدارس شهری و روستایی این مناطق روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری و مدارس متوسطه دوم در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

اطلاعیه فعالیت مدارس منطقه #عشایر

▫️ با توجه به بارش برف، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #عشایر مدارس شهری و روستایی این منطقه روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیرحضوری خواهند بود

اطلاعیه فعالیت مدارس منطقه #اهر

▫️ با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر در منطقه #اهر، فعالیت مدارس این منطقه در روز دوشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۲ در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی در شیفت‌های صبح و بعدازظهر غیرحضوری می باشد.

▫️ گفتنی است؛ امتحانات داخلی در مناطق فوق به دلیل غیرحضوری شدن مدارس لغو و در زمان مناسب برگزار خواهد گردید.

▫️ شایان ذکر است؛ مدارس استثنایی در مناطق اعلام شده در تمامی مقاطع تحصیلی در شیفت های صبح و بعد از ظهر غیر حضوری می‌باشد.

 

 احتمال تعطیلی مدارس در روز دوشنبه اهر به دلیل بارش برف

با توجه به شرایط جوی نامساعد و پیش‌بینی بارش برف در منطقه اهر، احتمال تعطیلی مدارس در روز دوشنبه وجود دارد. این بارش برف به دلیل افت دما و ورود جبهه سرد هوا ممکن است منجر به ایجاد مسائل راه‌رویی و ایمنی شود.

پیشنهاد می‌شود که تا اطلاعات رسمی از سوی مقامات محلی و آموزش و پرورش اعلام شود، از منابع معتبر و سایت نیوروز به عنوان منبع رسمی در این زمینه باخبر شوید. در صورت تأیید تعطیلی مدارس، اطلاعات جدید به سرعت در سایت نیوروز منتشر خواهند شد.

همچنین، برای ایمنی و راحتی بیشتر، توصیه می‌شود تا زمان اعلام رسمی تعطیلی، از حضور در محیط‌های بیرونی و مسافرت به حد امکان پرهیز کرده و به اطلاعات به‌روز از منابع معتبر مراجعه نمایید.

بارش سنگین برف در اهر

▫️بالاخره بارش برف در آذربایجان خودنمایی کرد و شب گذشته برف سنگینی در اهر و شهرهای اطراف بارید.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!