ایا فردا دوشنبه مدارس قم تعطیل است ۷ اسفند ۱۴۰۳

🔴#فوری مدارس قم در روز دوشنبه تعطیل شد

مدیرکل مدیریت بحران قم:

با توجه به شرایط جوی، تمام مدارس استان قم  غیر حضوری شد

🔹فردا کلیه مدارس استان قم، کلیه سطوح، و دو شیفت صبح و عصر به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

هوای کهک برفی شد/به روستاهای بالادست نروید

ستاد مدیریت بحران کهک:

🔹توجه به فعالیت سامانه بارشی و لغزنده‌بودن محورها از تردد غیرضرور به ویژه در مسیرهای روستاهای بالادست تا پایان فعالیت سامانه بارشی و عادی شدن شرایط خودداری کنید.

موج پرقدرتی از بارش ها وارد کشور شده است و برای استان قم شاهد بارش سنگین برف برای روز یکشنبه خواهیم بود و همین دلیل تعطیلی مدارس برای استان قم در سطح مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاه ها خواهد شد .

با توجه به ورود موج پرقدرت بارش‌ها و پیش‌بینی بارش سنگین برف برای روز یکشنبه در استان قم، احتمال تعطیلی مدارس در این استان بسیار زیاد است.

بارش سنگین برف، همراه با وزش باد شدید موقت و کاهش دما، می‌تواند منجر به مسدودی راه ها، سرمای شدید شود که این وضعیت می تواند باعث تعطیلی گسترده در سطح این استان شود.

بنابراین، احتمالاً مدارس در سطح مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاه‌ها در استان قم، در روز دوشنبه نیز تعطیل خواهند بود. در این شرایط، پیگیری اطلاع‌رسانی‌های رسمی از سوی مقامات محلی و مدیران مدارس بسیار حیاتی است.

با ما باشید و نظرات خود را در مورد تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و حتی ادارات به دلیل صرفه جویی در مصرف گاز و سختی عبور و مرور شهروندان برای ما بنویسید .

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!