ایا مدارس بیرجند فردا تعطیل است شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۳

🔴مهم و فوری: تمامی دوره های تحصیلی بیرجند غیر حضوری شد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، گفت: بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران مدارس شهرستان های بیرجند،زیرکوه، سربیشه، درمیان و قاین  غیر حضوری شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سید علیرضا موسوی نژاد، در گفتگو با برنامه ی شب های زعفرانی اظهار کرد: به علت بارش شدید برف، یخبندان شدید و لغزندگی معابر، مدارس 5 شهرستان در تمامی دوره ها و ابتدایی فردا دوشنبه، هفتم اسفند ماه  غیر حضوری می باشد. 

تعطیلی مدارس در بیرجند به دلیل بارش برف پیش بینی شده

بیرجند، پایتخت استان خراسان جنوبی، همواره در فصل زمستان با شرایط آب و هوایی سرد و بارش برفی روبرو می‌شود. این شرایط آب و هوایی می‌تواند بر روند زندگی روزمره جامعه تأثیرگذار باشد، به ویژه برای سازمان‌ها و موسسات آموزشی.

پیش‌بینی‌های هواشناسی نشان می‌دهد که در روز شنبه، بارش برفی در بیرجند واقع می‌شود. این بارش برفی احتمالاً باعث مشکلاتی مانند مسدود شدن جاده‌ها، دشواری‌های رانندگی و ایجاد شرایط ناامن برای دانش‌آموزان و کادر اداری مدارس خواهد شد.

با توجه به این پیش‌بینی‌ها، احتمال تعطیلی مدارس در بیرجند برای روز شنبه بسیار بالاست. تصمیمات مربوط به تعطیلی مدارس به‌طور عمده توسط مسئولان آموزش و پرورش و مدیران مدارس اتخاذ می‌شود. آن‌ها با توجه به شرایط آب و هوایی و رعایت ایمنی دانش‌آموزان، تصمیمات لازم را در این زمینه می‌گیرند.

تصمیمات اتخاذ شده درباره تعطیلی مدارس به شهروندان از طریق رسانه‌های محلی و پیام‌رسان‌های دولتی اطلاع‌رسانی می‌شود. همچنین، والدین و دانش‌آموزان می‌توانند اطلاعات مربوط به تعطیلی مدارس را از طریق اطلاعیه‌های مدرسه‌ها و وبسایت‌های آموزشی منطقه کسب کنند.

به طور کلی، تعطیلی مدارس در بیرجند به دلیل بارش برفی، یک اقدام پیشگیرانه است که به منظور حفظ سلامت و ایمنی دانش‌آموزان و کادر اداری صورت می‌گیرد.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!