ایا فردا چهارشنبه مدارس تعطیل است | ایا فردا مدارس تهران تعطیل است چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۳

تاخیر دوساعته برای نوبت صبح مدارس ۱۱شهرستان استان کرمانشاه ‼️

👤به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه :

🟡فردا چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۹به علت برودت هوا، تمامی مدارس مقطع ابتدایی و متوسطه نوبت صبح سطح استان به استثنای شهرستانهای (قصر شیرین، گیلانغرب ،سرپل‌ذهاب)با دوساعت تاخیر تشکیل میگردد.

برف و سرما مدارس خراسان جنوبی را غیر حضوری کرد ‼️

👤مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت :

🟡با توجه به برودت هوا و سامانه بارشی که میهمان کشور و استان شده، برابر تصمیم ستاد بحران استان برای پایداری و برخورداری همه از نعمت گاز و با توجه به شرایط و سرمای موجود، فعالیت کلیه ی مدارس در تمامی دوره های تحصیلی،در دو نوبت صبح و عصر، فردا چهار شنبه غیر حضوری می باشد.

👤به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سید علیرضا موسوی نژاد، سه شنبه شب در گفتگو با صدا و سیمای شبکه خاوران اظهار کرد :

🟡باتوجه به بارش برف، یخبندان و سرمای شدید، آموزش در مراکز پیش دبستانی، تمامی مدارس ابتدایی، استثنایی، کودکستان ها و دوره های اول و دوم متوسطه سراسر استان فردا چهار شنبه نهم اسفند ماه بصورت مجازی بوده و کلیه ی خدمات آموزشی و پرورشی،در بستر شبکه شاد ارائه می شود.

اطلاعیه آموزش و پرورش استان زنجان در خصوص نحوه فعالیت مدارس در روز چهارشنبه ‼️

👤بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران استانداری زنجان :

🟡با توجه به برودت هوا و یخ زدگی راه های مواصلاتی شهرستان خدابنده، فعالیت حضوری شیفت صبح کلیه مدارس این شهرستان ( مناطق سجاس‌رود، افشار، بزینه رود و بخش مرکزی شهرستان) فردا چهارشنبه ۹ اسفند ماه لغو و فرآیند آموزش به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد پیگیری خواهد شد.

اطلاعیه آموزش و پرورش استان اردبیل در خصوص نحوه فعالیت مدارس در روز چهار شنبه ‼️

🟡به دلیل برودت هوا در اردبیل، نمین، نیر، هیر و سرعین فعالیت های آموزشی دوره های پیش دبستانی و ابتدایی و کلیه مدارس استثنایی در نوبت صبح و عصر بصورت غیر حضوری بوده و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.
🟡همچنین در کوثر کلیه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و عصر بصورت غیر حضوری خواهد بود.
🟡در خلخال نیز دوره های پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و مدارس استثنایی در نوبت صبح و عصر غیرحضوری خواهد بود.

مدارس ابتدایی و متوسطه (دوره اول و دوم) شهرستان های فیروز کوه، پردیس، دماوند و رودهن در نوبت صبح و بعد ازظهر غیرحضوری شد

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به علت بارش برف، یخبندان و کاهش محسوس دما، آموزش در همه مقاطع تحصیلی نوبت صبح و بعدازظهر پردیس دماوند رودهن فیروزکوه به صورت غیرحضوری و کلاس‌ها در بستر پیام‌رسان شاد برگزار خواهد شد.

اطلاعیه وضعیت فعالیت مدارس استان کردستان در روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران در شهرستان‌های استان با موافقت فرمانداران، به دلیل تداوم برودت هوا، هشدارهای هواشناسی و بارش برف در برخی مناطق استان، غیرحضوری شدن و تأخیر در آغاز فعالیت مدارس در روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ به شرح زیر اعلام می گردد:

♦️ شهرستان‌های کامیاران، دیواندره، بانه، بیجار و مناطق کرانی و موچش: فعالیت تمامی مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی سطح شهر و روستا در نوبت صبح و بعدازظهر به صورت غیرحضوری

♦️ شهرستان دهگلان: فعالیت تمامی مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی در سطح روستا و مدارس دوره ابتدایی سطح شهر در نوبت صبح به صورت غیرحضوری

♦️ شهرستان های سروآباد و مریوان: آغاز فعالیت تمامی مدارس دوره های مختلف تحصیلی سطح شهر و روستا در نوبت صبح با تأخیر و از ساعت ۹ صبح

♦️ شهرستان سقز و منطقه زیویه: فعالیت تمامی مدارس دوره های مختلف تحصیلی سطح روستا و مدارس ابتدایی سطح شهر در نوبت صبح و بعدازظهر به صورت غیرحضوری و آغاز فعالیت مدارس متوسطه سطح شهر با تاخیر و از ساعت ۹ صبح

♦️ شهرستان قروه و منطقه سریش‌آباد: فعالیت تمامی مدارس دوره ابتدایی سطح شهر و روستا در نوبت صبح و بعدازظهر به صورت غیرحضوری و آغاز فعالیت مدارس دوره متوسطه سطح شهر و روستا در نوبت صبح با تأخیر و از ساعت ۹ صبح

♦️ شهرستان سنندج و منطقه کلاترزان: تمامی مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی در سطح روستا و مدارس دوره ابتدایی سطح شهر در نوبت صبح به صورت غیرحضوری و آغاز فعالیت مدارس متوسطه سطح شهر با تأخیر و از ساعت ۹ صبح

♦️♦️ لازم به ذکر است وضعیت فعالیت مراکز پیش دبستانی و سنجش مطابق وضعیت دوره ابتدایی آن شهرستان خواهد بود.

کلیه مقاطع تحصیلی مدارس دماوند و رودهن فردا چهارشنبه در نوبت صبح و عصر غیرحضوری شد ‼️

🟡کلیه مقاطع تحصیلی مدارس مناطق دماوند و رودهن فردا چهارشنبه ۹ اسفندماه سال ۱۴۰۲ به دلیل بارش برف ،کاهش دما، برودت هوا در نوبت صبح و عصر غیرحضوری است و آموزش در بستر شاد برگزار خواهد شد.

اطلاعیه تعطیلی مدارس چهارمحال بختیاری در روز چهارشنبه ۹ اسفند ‼️

🟡با توجه به برودت هوا و احتمال بارش برف و باران و لغزندگی معابر، وضعیت فعالیت آموزشی مدارس در مقطع تحصیلی ابتدایی شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، فرخشهر، سامان، کیار، بن، فارسان و اردل به صورت غیرحضوری در شبکه شاد برگزار خواهد شد. فعالیت آموزشی در سایر مقاطع تحصیلی در این مناطق از ساعت ۹ صبح آغاز خواهند شد.

🟡فعالیت آموزشی در تمام مقاطع تحصیلی شهرستان کوهرنگ به صورت غیر حضوری و در شبکه شاد برگزار خواهد شد.

کلیه مقاطع تحصیلی مدارس #دماوند و #رودهن فردا چهارشنبه در نوبت صبح و عصر  غیرحضوری شد

🔹 کلیه مقاطع تحصیلی مدارس مناطق دماوند و رودهن فردا چهارشنبه ۹ اسفندماه سال ۱۴۰۲ به دلیل بارش برف ،کاهش دما، برودت هوا در نوبت صبح و عصر غیرحضوری است و آموزش در بستر شاد برگزار خواهد شد.

کلیه مدارس کاشان در روز چهارشنبه غیرحضوری شد

🔹فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری می‌باشد.

کلیه مدارس ساوه در روز چهارشنبه غیرحضوری شد

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان  گفت: کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی در روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری می‌باشد.

چهارمحال بختیاری:فعالیت آموزشی مدارس در مقطع تحصیلی ابتدایی شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، فرخشهر، سامان، کیار، بن، فارسان و اردل به صورت غیرحضوری در شبکه شاد برگزار خواهد شد.

مدارس کوهرنگ فردا تعطیل شد

🔹فعالیت آموزشی در تمام مقاطع تحصیلی شهرستان کوهرنگ به صورت غیر حضوری و در شبکه شاد برگزار خواهد شد.

تعطیلی تمامی مدارس استان همدان در دو نوبت صبح و بعدازظهر در روز چهارشنبه ۹ اسفند

🔹باتوجه به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی استان همدان مبنی بر بارش و کولاک برف، کاهش محسوس دما و همچنین اختلال در تردد وسایل نقلیه به ویژه در گردنه های استان و یخبندان سطح معابر در اکثر نقاط استان، آموزش ها در تمامی دوره های تحصیلی مدارس سراسر استان، فردا چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ در دو نوبت صبح و بعدازظهر به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد برگزار می گردد.

مدارس شهرستان پردیس فردا غیرحضوری شد

🔹️فرماندار شهرستان پردیس: مدارس شهرستان پردیس فردا چهارشنبه ۹ اسفند در دو نوبت صبح و عصر غیر حضوری شد. اخبار تکمیلی را از رسانه مدرسه من دنبال کنید.

🔹رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس افژود: با توجه به شرایط جوی و همچنین برودت هوا و برای حفظ سلامت دانش آموزان، معلمان و مربیان، مدارس شهرستان در دو نوبت برای تمام مقاطع غیر حضوری برگزار خواهدشد.

شروع کلاس‌های مدارس گلستان فردا با یک ساعت تاخیر

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان : تمامی  مدارس گلستان در تمامی مقاطع فردا با یک ساعت تاخیر آغاز به فعالیت خواهند داشت.

مدارس ابتدایی استان البرز غیرحضوری شد

🔹️ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از تعطیلی مهدهای کودک و پیش دبستانی و غیرحضوری شدن مقطع تحصیلی ابتدایی و‌ متوسطه اول استان در روز چهارشنبه ۹ اسفند به دلیل تداوم بارش برف، سرما و یخبندان خبر داد.

اعلام وضعیت مدارس برخی مناطق استان گیلان در روز چهارشنبه ۹ اسفند ‼️

⭕مدارس رشت فردا غیرحضوری است ‼️

👤رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گیلان اعلام کرد :

🟡مدارس همه مقاطع رشت ، سنگر ، کوچصفهان ، سیاهکل ، دیلمان ، عمارلو ، و همچنین مدارس ییلاقی رودبار فردا چهارشنبه، تعطیل و آموزش به صورت غیر حضوری است.

فوری و بسیارمهم: تمام مدارس استان مرکزی فردا چهارشنبه ۹ اسفندماه غیرحضوری شد/ شروع فعالیت ادارات، بانک‌ها و دانشگاه‌ ها با ۲ ساعت تاخیر

👤اداره کل مدیریت بحران استان مرکزی :
🔹به علت بارش برف، یخبندان، برودت هوا و ضرورت مدیریت مصرف گاز؛ فردا سه‌شنبه ۹ اسفند ماه فعالیت تمامی مدارس و آموزشگاه‌های استان به صورت غیرحضوری و مهدهای کودک تعطیل خواهند بود.
🔸همچنین فعالیت دانشگاه‌ها، ادارات و بانک‌های استان با ۲ ساعت تأخیر آغاز خواهد شد.
🔹از عموم شهروندان و اهالی محترم استان مرکزی درخواست می‌شود ضمن جلوگیری از ترددهای غیرضروری در سطح معابر و جاده‌ها؛ با توجه به برودت هوا در مصرف گاز نیز صرفه‌جویی لازم را داشته باشند‌.

فعالیت ادارات خراسان شمالی با دو ساعت تاخیر آغاز خواهد شد

🔹️ مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی: فعالیت ادارات خراسان شمالی تا اطلاع بعدی باهدف کنترل مدیریت مصرف گاز با دو ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.
🔹️همچنین گاز مصرفی ادارات، نهادها، مراکز عمومی دولتی و سازمان‌های عمومی به طور کامل محدود شده و از سوخت‌های جایگزین و دیزل ژنراتور برای تأمین انرژی استفاده کنند.

تعطیلی تمامی مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و مدارس استثنایی و مراکز جامع سنجش، در سرتاسر استان قزوین، طی روز چهارشنبه‌ نهم اسفند ماه در نوبت صبح و  بعداز ظهر

🔹️با تصمیم ستاد مدیریت بحران استانداری، به دلیل تداوم سرما، یخبندان و برودت هوا، تمامی مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و مدارس استثنایی و مراکز جامع سنجش در تمام استان، طی روز چهارشنبه نهم اسفند ماه در نوبت صبح و  بعداز ظهر غیر حضوری می باشد و کلاسِ درسِ دانش آموزان به صورت مجازی برگزار می گردد.

🔹همچنین تمامی مدارس شهرستان های بوئین زهرا و آوج در تمامی مقاطع در نوبت صبح و عصر غیرحضوری شد.

تمامی مدارس شهرستان های بوئین زهرا و آوج در تمامی مقاطع در نوبت صبح و عصر غیرحضوری شد

فرماندار نور مازندران :  تمامی مدارس شهرستان نور (نور، رویان، ایزدشهر، بلده و چمستان) در تمامی مقاطع تحصیلی فردا چهارشنبه ۹ اسفند تعطیل میباشد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران: صدور هشدار زرد هواشناسی/ بارش‌ها تا پنجشنبه ادامه داد؛ هموطنان نکات ایمنی را رعایت کنند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، حامد یزدی‌مهر با علام هشدار هواشناسی سطح زرد شماره ۵۶ برای امروز ۸ اسفندماه اظهار داشت: از بعدازظهر امروز تا صبح روز پنجشنبه با فعالیت سامانه بارشی در بعضی ساعات به تناوب بارش برف و باران و وزش باد، در ارتفاعات مه، برف گاهی کولاک برف، مناطق مستعد تگرگ، ماندگاری هوای سرد خواهیم بود.

وی ادامه داد: از بعدازظهر چهارشنبه تا صبح روز جمعه در مناطق جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید پيش بيني شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به لزوم رعایت نکات ایمنی تاکید کرد: لغزندگی معابر و جاده ها و اختلال در تردد به ویژه در نواحی شمالی و غربی، آبگرفتگی بعضی معابر، بالاآمدن سطح آب رودخانه ها، مه و محدودیت دید، امکان لغزش سنگ از ارتفاعات و ریزش بهمن، اختلال در فعالیت های ناوگان حمل و نقل جاده‌ای، ریلی و هوایی و امکان سقوط اجسام از ارتفاع و خسارت به سازه‌های موقت وجود دارد.

ورود سامانه بارشی جدید از امروز

🌧از اواخر وقت امروز موج جدید بارشی از سمت غرب و جنوب غرب این مناطق را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

🌨فردا سامانه بارشی تقویت می‌شود و در اکثر مناطق کشور باعث بارش برف، باران و وزش باد نسبتاً شدید می‌شود.

بارش ها در اراک ، قم و همدان و اصفهان ادامه دار خواهد بود .

بنابر گزارش هواشناسی در پی تشدید بارش ها در برخی نقاط کشور و ورود سامانه قوی تر و شدت گرفتن بارش ها احتمال تعطیلی مدارس برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به علت یخبندان و بارش برف تعطیل اعلام خواهد شد .

همراه ما باشید .

برخی از مدارس استان همدان در نوبت بعدازظهر غیرحضوری شدند

روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان:

🔹باتوجه به تداوم بارش برف، سرمای هوا و لغزندگی سطح معابر عمومی، آموزش‌ها در مراکز پیش‌دبستانی و مدارس ابتدایی شهرستان‌های اسدآباد و بهار و منطقه لالجین در نوبت بعدازظهر امروز، سه‌شنبه ۸ اسفند، به‌صورت مجازی است و در بستر شاد صورت می‌گیرد.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!