تاریخ واریز حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات آذر ۱۴۰۳

واریز حقوق بازنشستگان کشوری به ترتیب حروف الفبا از تاریخ 20 آذر 1402 انجام خواهد شد .

درخواست بازنشستگان کشوری برای لغو تصمیم بانک صادرات

🔵👈همانگونه که مستحضرید جدیدا پیامکی از بانک صادرات برای مشتریان خود ارسال گردیده که خرید های زیر50هزارتومان را برای صاحب حساب پیامک نمی‌فرستد حالا با توجه به اینکه هر شش ماه مبلغ 15هزارتومان از
حساب مشتریان که عمدتا بازنشستگان کشوری هم هستند بابت ارسال پیامک کسر می نماید حالا چرا بانک صادرات نمیخواهد تعهدات خودرا دوطرفه به حساب بیاورد لذا ما مشتریان بانک صادرات ودرمجموع بازنشستگان کشوری خواهان لغو این تصمیم بانک صادرات می باشیم

🔵👈ویا اینکه از صندوق بازنشستگی تقاضا داریم که حساب حقوقی مارا در یکی دیگر از بانکهای کشور که کلیه برداشتهای مارا در طرح ارسال پیامک پوشش دهد انتقال نماید ،علیهذا از جنابعالی تقاضا داریم دستور فرمایید در خصوص رفع این مشکل بازنشستگان اقدام لازم صورت گیرد .

زنگنه : منابع مالی متناسب سازی حقوق بازنشستگان محاسبه و محل آن تعیین شده است.

🔵👈زنگنه با بیان اينکه منابع اجرای ۴۰درصد متناسب حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری  در سال اول محاسبه شده است  گفت :به بازنشستگان عزیز قول می‌دهیم آن چیزی که در مجلس قانون شود دولت مکلف است آن را اجرا کند

🔵👈محسن زنگنه سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه با حضور در برنامه تهران ۲۰ سیما به برخی انتقادات نسبت به افزایش سن بازنشستگی در مجلس و وضعیت صندوق های بازنشتگی پاسخ های صریح و متقن داد.

روند برقراری حقوق بازنشستگی در صندوق بازنشستگی کشوری

🟢👈دستگاه ها موظف اند طبق قانون، حداقل یک ماه قبل از موعد بازنشستگی مستخدم، پرونده پرسنلی واجدین شرایط را به مدیریت های استانی صندوق بازنشستگی کشوری در سراسر کشور ارسال نمایند.

🟢👈در صورت کامل بودن مدارک، بین ورود پرونده به صندوق بازنشستگی کشوری و صدور حکم و برقراری حقوق به طور میانگین 9 روز فاصله است.

🟢👈به گزارش کانال شبکه خبری بازنشستگان حتی در صورتی که پرونده بازنشسته نواقصی داشت باشه، 75 درصد از حقوق بازنشستگی فرد به صورت حواله به او پرداخت خواهد شد و مابقی حقوق او طی ماه های آتی و بعد از رفع نواقص پرداخت خواهد شد.

حقوق بیش از۸۰۰ هزار بازنشسته زیر۵ میلیون است/همسان‌سازی شامل همه بازنشستگان می‌شود.
محمدحسن آصفری (عضو کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم):
🔸 یکی از کارهای خوب کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان بود و ما دولت را مکلف کردیم تا حقوق بازنشستگان را تا ۹۰درصد با حقوق شاغلان هم تراز کند. با توجه به شرایط تورمی جامعه این افزایش به نسبت تورم صورت خواهد گرفت. بخش زیادی ازبازنشستگان امروز با مشکل معیشتی مواجه هستند و شرایط تورمی زندگی را برای بازنشستگان سخت کرده است. دریافتی بازنشستگان کم است و بیش از۸۰۰ هزار نفر از بازنشستگان زیر ۵میلیون تومان حقوق می گیرند که این مبالغ کفاف زندگی بازنشستگان را نمی دهد. کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم تصویب کرد تا حقوق بازنشستگان و شاغلان متناسب سازی شود و حقوق بازنشستگان به ۹۰درصد حقوق شاغلان برسد. ان‌شاءالله ظرف هفته آینده این موضوع به تصویب صحن مجلس نیز خواهد رسید.
🔸بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم،‌ کلیه بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی، شامل این مصوبه متناسب سازی حقوق خواهند شد

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!