پیمان طالبی کیست | چرا پیمان طالبی توبیخ شد

پیمان طالبی، مجری محبوب برنامه “طبیب”، با تحلیل‌ها و نقدهای متفاوتی در فضای مجازی مواجه شد که به انواع واکنش‌ها منجر شد. در پاسخ، روابط عمومی گروه اجتماعی شبکه سه سیما اظهار کردند که تهیه‌کننده و مجری این برنامه از افراد با تجربه و علاقه‌مند به پیشرفت شبکه سیما هستند و برنامه “طبیب” سال‌هاست که توجه و تمایل مخاطبان را به خود جلب کرده است. با این وجود، طالبی در این برنامه نتوانست احساسات شخصی و باورهای فردی خود را کنترل کند و در خارج از حدود حرفه‌ای، برخی مطالبی را مطرح کرد که منجر به توبیخ نام‌برده‌شدگان توسط مدیر شبکه شد.

روابط عمومی شبکه سه سیما با ابراز تأکید بیان کردند که این شبکه همانند دیگر نهادها و رسانه‌های کشور، تلاش می‌کند تا با همراهی و پشتیبانی از مسئولان و مدیران کشور، مشکلات و کاستی‌های ایران را بدون توجه به هدف واردگرایی، به همگان اطلاع‌رسانی کند و موارد اجتماعی را به صورت شفاف و بدون هدف‌مندی بیان نماید.

 

در روزهای اخیر که ویروس کرونا با گسترش ناگهانی‌اش و افزایش تلخ جان‌باختگان به سرعت گسترده شده است، برخی مواضع از جانب مسئولین درباره واکسیناسیون مطرح شدند که فرصتی را برای دشمنان ایران فراهم کرد تا از این موضوع بهره‌برداری کنند و برچسب ناتوانی و ناکارآمدی را به نظام اعمال کنند. در چنین شرایطی، وظیفه رسانه‌ها به عنوان چشم‌انداز جامعه است که باید ارتباط مردم با مسئولان را هموار و شفاف کند. البته این وظیفه نباید با انحراف به سمت جانب‌گرایی و احساسات شخصی انجام شود؛ بلکه با حرفه‌ایت، منطقیت و هوشمندانه باید ارائه شود.

در گفتگویی که پیمان طالبی در برنامه‌اش داشت، به مسئولان حوزه درمان خطاب کرده بود که بهتر است تا دست از گفتن وعده‌های زودهنگام بردارند و صحبتی نکنند و به مردم فرصت دهند تا اطلاعات دقیق‌تری دریافت کنند.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!