رئیسی در زنجان | نوشتن نامه به رئیس جمهور در زنجان

امروز شنبه 16 دی 1402

🔻رئیس‌جمهور وارد زنجان شد

🔹️رئیس‌جمهور در سفر استانی خود، لحظاتی پیش در فرودگاه زنجان مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.


🔺️ زنجان پایتخت شور و شعور حسینی است؛ مصوبات دور اول سفر به زنجان پیگیری می‌شود

رئیس جمهور در بدو ورود به استان زنجان:
🔹مردم زنجان عنوان پایتخت شور و شعور حسینی را از آن خود کرده‌اند و با این نماد شناخته می‌شوند.

🔹ادای احترام می‌کنیم به خانواده معزز شهدا، خانواده ایثارگران و ادای احترام به ۳۵۰۰ شهید استان زنجان، علما، مفاخر و حکمای استان که نه فقط برای این استان بلکه برای جهان اسلام موجب فخر هستند.

🔹در دور اول سفر با توجه به نیازهای استان مصوباتی داشتیم، در دور دوم سفر پیگیری مصوبات دور اول را خواهیم داشت.

🔹موضوع مسکن در استان زنجان به خوبی پیگیری شده است و بخشی از مصوبات دور اول نیز به نتیجه رسیده است و انشالله به مردم واگذار خواهد شد.

🔹راه‌اندازی واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه‌تعطیل در استان به خوبی پیگیری شده و هم اکنون شاهد روند کاهشی در میزان بیکاری هستیم.

🔹به خاطر تاخیر یک روزه در سفر از مردم استان زنجان عذرخواهی می‌کنم. قرار بود دیروز در زنجان باشم اما به دلیل ضرورت حضور در استان کرمان باشم


برنامه های سفر رئیس جمهور به استان زنجان چه خواهد بود؟

🔹در سفر آیت الله رئیسی به استان زنجان در مجموع ۱۱۸ پروژه عمرانی در استان به همراه تعداد زیادی از پروژه‌های روستایی و درون شهری (شهرداری‌ها) به ارزش بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان به بهره برداری می رسد که از میان آنها پروژه‌های مسکنی، ورزشگاه و گلخانه با حضور رئیس‌جمهور افتتاح یا بازدید می‌شوند و ما بقی با حضور وزرا و مسئولان ارشد دولتی افتتاح خواهند شد.

🔹همچنین با توجه به حادثه تروریستی اخیر کرمان، زنجانی‌ها به عنوان شهروندان «پایتخت شور و شعور حسینی» در محل استقرار حسینیه اعظم زنجان که هر ساله هزاران نفر در روز تاسوعا در مراسم این شهر حضور می یابند، آیین ویژه‌ای برای استقبال از رئیس جمهور در قالب راهپیمایی محکومیت ترور و همدردی با خانواده‌های شهدا تدارک دیده‌اند که صبح شنبه برگزار می شود.


🎥عذرخواهی رئیس‌جمهور از مردم زنجان به دلیل تاخیر یک‌روزه در سفر به این استان

رئیس‌جمهور در بدو ورود به استان زنجان:

🔹 به خاطر تاخیر یک روزه در سفر زنجان از مردم استان عذرخواهی می‌کنم

🔹قرار بود دیروز در زنجان باشم اما به دلیل ضرورت حضور در استان کرمان و عرض احترام به خانواده معزز شهیدان و پیگیری مسائل امنیتی باید به استان کرمان می‌رفتم


افتتاح ۷۱۸۳ واحد مسکونی در زنجان

🔹همزمان با دور دوم سفر رئیس‌جمهور به استان زنجان آیین افتتاح و بهره برداری از ۷۱۸۳ واحد مسکونی از جمله ۱۲۰۰واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن ساخته شده در اراضی دولتی واگذاری به صورت اجاره ۹۹ ساله برگزار شد.

🔹همچنین به طور همزمان به ۷۰۰ متقاضی طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و برای ساخت ۱۰۰۰۰ واحد مسکونی روستایی و شهری متقاضیان واجد شرایط نهضت ملی مسکن، زمین واگذار شد.

اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!