سجاد دادمحمدی کیست | ماجرای قاتل فراری باغون‌آباد مشهد چیست

فوران خون در بزم شبانه؛ قتل جوان ۲۶ ساله با ۸۰ گلوله / این قاتل را شناسایی کنید

🔹اولین شب دی‌ماه در تقویم سال ۱۴۰۲ ورق خورده بود که ناگهان صدای شلیک‌های وحشتناک در یکی از کوچه‌های منطقه باغون‌آباد مشهد اهالی را از خانه‌هایشان بیرون کشید.

🔹چشمان حیرتزده و نگران رهگذران نیز به صحنه‌ای از یک نزاع ۷ نفره هولناک دوخته شده بود که در یک لحظه جوان ۲۶ ساله‌ای غرق در خون روی زمین افتاد و بدین ترتیب همه عاملان نزاع در حالی از محل گریختند که جوان مجروح در بیمارستان طالقانی مشهد بر اثر عوارض ناشی از اصابت بیش از۸۰ گلوله ساچمه‌ای جان سپرد.

🔹طولی نکشید که با حضور قاضی ویژه قتل عمد مشهد در محل نزاع مرگبار تحقیقات جنایی آغاز و مشخص شد که عاملان نزاع در یکی از باغ‌های اطراف به دورهمی شبانه نشسته بودند که پس از مصرف مشروبات الکلی و با انگیزه‌ای نامعلوم با یکدیگر به مشاجره پرداخته‌اند و در این میان جوانی به نام سجاد دادمحمدی با برداشتن اسلحه وینچستر از صندوق عقب پراید به سمت امیر-ق شلیک کرده و او را به قتل رسانده است.

🔹عامل جنایت مسلحانه در بزم شبانه در حالی تحت تعقیب گروه ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت که قاضی صفری با صدور دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از شهروندان خواست هرگونه اطلاعی از محل اختفای وی دارند با تلفن های ۱۱۰، ۲۱۸۲۵۲۶۷- ۰۵۱ و ۰۹۳۶۳۲۵۷۴۶۸ در میان بگذارند.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!