چرا یارانه آذر ماه من واریز نشده | عدم واریز یارانه آذر ۱۴۰۳ | تکلیف کسانی که یارانه واریز نشده

در صورت عدم دریافت یارانه به ادامه مطلب بروید .

از کجا دهک درآمدیمان را ببینیم؟!

برای این کار باید به سامانه حمایت به آدرس https://hemayat.mcls.gov.ir/ ابتدا مراجعه کرده و پس از وارد کردن شماره موبایل سرپرست خانوار و دیتای مربوطه، می توانیم اطلاعاتی مانند:

دهک درآمدی خود
وضعیتِ دریافت یا عدم دریافت یارانه
مجموع درآمد و گردش حساب های تک تک افراد خانواده

را مشاهده کنیم و حتی در صورت عدمِ صحتِ اطلاعات، درخواست اعتراض خود را ثبت کنیم.

خبر مهم درباره یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی رقم یارانه‌ها چه تغییری کرد؟

حسینی، سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه:
🔻سرپرستان خانواری که از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برای ایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

باید یارانه تا ۳ میلیون تومان افزایش یابد

🔸محمد باقری بنابی نماینده مجلس گفته است که دولت ۷۵۰ هزار میلیارد تومان برای هدفمندی یارانه تعیین کرده اما منابع و مصارف هدفمندی یارانه به صورت شفاف ارائه نشده است و مشخص نیست قرار است از کجا تامین و کجا هزینه شود.

🔸این نماینده مجلس  تصریح کرده است که هدفمندی یارانه‌ها با ۳۰۰ هزار تومان نمی‌شود، بلکه باید یارانه بالای ۲ الی ۳ میلیون تومان در نظر گرفته شود.

یارانه نقدی آذر واریز شد

🔹یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۴ مربوط به آذر ماه ۱۴۰۲ به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰ آذر ماه قابل برداشت است.

زمان واریز و برداشت یارانه نقدی، آذر ۱۴۰۲

🔹بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۴ بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از بامداد روز سه شنبه ۲۱ آذرماه قابل برداشت است.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!