زمان واریز حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح دی 1403

با اطلاع‌رسانی اینکه زمان واریز حقوق نیروهای مسلح در تاریخ ۳۰ دی ماه اعلام شده است، نشان داده شده است که مسئولان به توجه و پشتیبانی از نیروهای مسلح و تسلیت به اعضای ارتش، نیروی انتظامی و سایر نهادهای مسلح می‌پردازند. این اقدام مالی، به نیروهای مسلح امکان ورود به سال جدید با اطمینان و آرامش مالی را فراهم می‌کند. این نوع تدابیر، نشان‌دهنده اراده دولت در تقویت و حمایت از نیروهای مسلح به‌منظور حفظ امنیت و استقرار کشور است. به ویژه در آخرین روزهای سال، تاکید و اجرای این اهداف اولیه نهادهای ملی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در بهمن ماه

🔵👈سردار جعفری نسب ، رئیس کانون بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران از تحقق افزایش حقوق اعضای وابسته در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

🔵👈به گزارش سایت ایران چطور رئیس کانون بازنشستگان ضمن خبر فوق تاکید کرد: با تلاش‌های صورت گرفته  در خصوص اعمال تبصره ۳ ماده ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری، انشاء الله افزایش حقوق اعضای وابسته در بهمن ماه سال جاری تحقق خواهد یافت.

🔵👈سردار جعفری نسب بدون اشاره به درصد افزایش حقوق، خاطر نشان نمود: در راستای تحقق این امر جا دارد از پیگیری های ریاست محترم ستاد کل نیروهای مسلح، فرمانده هان گرانقدر و همراهی دولت و مسئولان تقدیر و تشکر کنیم.

شارژ حکمت کارت دی ماه ۱۴۰۲

🔸اعتبار خرید حکمت کارت دی‌ماه شاغلین  نیروهای مسلح شارژ گردید.

🔸شاغلین👇🏽
🔸مجرد : ۴۰۰هزار تومان
🔸متاهل بدون فرزند: ۸۰۰/۰۰۰ تومان
🔸متاهل با یک فرزند: ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
🔸متاهل با دو فرزند: ۱/۶۰۰/۰۰۰ تومان
🔸متاهل با سه فرزند: ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
🔸متاهل با چهار فرزند: ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان
🔸متاهل باپنج فرزندوبالاتر: ۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان

تماس تلفنی بازنشستگان لشکری با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیرو های مسلح

🟠👈به گزارش کانال شبکه خبری بازنشستگان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به همراه رئیس سازمان بازنشستگی ن.م و مدیرعامل سازمان خدمات درمانی ن.م و معاونین سازمان، به منظور برقراری ارتباط مستقیم با بازنشستگان معزز در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ از طریق سامانه تلفنی ۰۹۶۲۱ از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۱ ظهر پاسخگوی سؤالات تلفنی شما عزیران می‌باشند.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!