تاریخ واریز حقوق مستمری بگیران بانک رفاه بهمن 1403

از تاریخ 22 بهمن ماه فرآیند آغاز واریز حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران بانک رفاه به ترتیب حروف الفبا آغاز شده و تا اوایل اسفند ماه ادامه خواهد داشت و به ترتیب الفبا مستمری براب عزیزان واریز خواهد شد.

عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی بعد از حقوق بهمن و در اسفند ماه واریز می گردد.

🔹با توجه به جدول پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی براساس حروف الفباء از هفته آینده، پیش‌بینی می‌شود عیدی بازنشستگان پس از واریز حقوق بهمن‌ماه به حساب آنها واریز شود.

بانک رفاه را از واگذاری و خصوصی‌سازی معاف کنید

🔵👈 به گزارش کانال شبکه خبری بازنشستگان محمد اسدی رئیس هیئت‌مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تأمین‌ اجتماعی، امروز ۱۶ بهمن ماه در آیین تجلیل از بازنشستگان و مستمری‌بگیران نمونه تأمین‌اجتماعی در سطح ملی که با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور، سید صولت مرتضوی وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از معاونان و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار شد، از توجه ویژه دولت سیزدهم به سازمان تأمین اجتماعی و تلاش‌های دولت برای حل مشکلات و تقویت توان این سازمان تشکر کرد و گفت: با حمایت دولت سیزدهم و تدابیر تحولی مدیریت عالی سازمان تأمین‌اجتماعی، دغدغه‌هایی که در ابتدای این دولت؛ بازنشستگان را حتی نسبت به ادامه پرداخت مستمری‌ها نگران کرده بود، برطرف شده است و در حال حاضر در بخش‌هایی مانند پرداخت بموقع حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران دغدغه‌ای وجود ندارد.

موافقت معاون اول رییس جمهور با درخواست  کانون عالی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کشور

🔵👈حداقل حقوق بازنشستگان تامين اجتماعي حدود ۱۰ میلیون خواهد شد

🟣👈رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تأمین اجتماعی گفت: حدود ۷۰ درصد بازنشستگان ما حداقل بگیر هستند یعنی ماهانه ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دریافتی دارند.

🟣👈به گزارش کانال شبکه خبری بازنشستگان ، محمد اسدی در آیین تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سراسر کشور سازمان تأمین اجتماعی که با حضور دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهور ، وزیر کار و مدیر عامل تامین اجتماعی برگزار شد، با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: توجه دولت به بازنشستگان تأمین اجتماعی باعث دلگرمی ماست.

🟣👈وی معرفی دکتر مرتضوی به عنوان وزیر کار را ستود و گفت: آرامش بخشی وی موجب شده تا پرچم سازمان تأمین اجتماعی بالا باشد.

🟣👈او گفت: یکی از نگرانی های ما در ابتدای دولت پرداخت حقوق ها بود که الان در این زمینه نگرانی نداریم.

🟣👈اسدی انتصاب نمایندگان بازنشستگان تأمین اجتماعی در هيات امناي تامين اجتماعي را از اقدامات قابل تقدیر دولت آقای رئیسی دانست و تقاضا کرد که بازنشستگان در شورای عالی کار هم دارای نماینده باشند.

🟣👈رئیس کانون عالی کارکران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی از اقدامات تأمین اجتماعی مثل طرح کرامت رضوی تشکر کرد و گفت: با این وجود در برخی قسمت ها مثل وام تعداد وام ها با تعداد درخواست ها همخوانی ندارد.

🟣👈این مقام مسول خواستار توجه خاص به درمان بازنشستگان شد و گفت: هر چند با بیمه تکمیلی که با مساعدت وزیر کار و مدیر عامل تامین اجتماعی انجام شد قسمتی از این کاستی ها کم شده اما همچنان در این بخش مشکلات داریم.

🟣👈وی گفت: ۴۰۰ قلم داروی پایه از شمول بیمه خارج شده است که انتظار توجه و حل این مشکلات را داریم.

🟣👈او گفت: سال گذشته جنابعالی اعلام کردید برای درمان برنامه دارید که متاسفانه اتفاق موثری نیفتاده است.

🟣👈اسدی تورم را مشکل دیگر بازنشستگان برشمرد و اظهار داشت: آیا با ۶ میلیون تومان حقوق می شود زندگی کرد(تشویق حضار)؟ ۷۰ درصد بازنشستگان ما حداقل حقوق ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می گیرند .در هیچ روستایی نمی شود با این مبلغ خانه ای کرایه کرد.

🟣👈بنابر گزارش کانال شبکه خبری بازنشستگان او خاطر نشان کرد: انتظار داریم با وجود قدم خوب دولت برای کارکنان خود و تعیین حداقل ۱۰ میلیون تومان برای سال آینده ، همین عدد برای بازنشستگان تأمین اجتماعی لحاظ شود تا شاهد تبعیص نباشیم.

🟣👈اسدی گفت: متاسفانه ماده ۴۱ قانون کار و ماده ۱۱۱ قانون تأمین اجتماعی با هم گره خورده است بنابراين انتظار داریم وضعیت سال آینده بهتر شود.

🟣👈رئیس کانون عالی کارکران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی به رد دیون دولت به تامین اجتماعی هم اشاره کرده و گفت:  واگذاری سهام پرسپوليس به شستا سودي براي بيمه شدگان نداشته و باید منتفی شود.

🟣👈او بانک رفاه کارگران را متعلق به سازمان تامین اجتماعی دانست و اظهار داشت: با این وجود به دنبال خصوصی کردن این بانک هستند که ما پیشنهاد داریم سهام این بانک به بازنشستگان تأمین اجتماعی واگذار شود.

🟣👈اسدی گفت: چگونه است از سود ۲۵۰۰ میلیارد تومانی مبلغ ۱۸۰۰ میلیارد مالیات  گرفته می شود؟چرا؟

🟣👈وی در پایان گفت: درخواست جلسه مشترک کانون عالی کارگران بازنشسته ، معاون اول محترم رئیس جمهور، وزیر محترم کار و مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی  داریم تا مشکلات بررسی شده و مرتفع شود.

🔵👈در ادامه دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهور گفت: طبق درخواست برادر گرامی اقای اسدی نوید می دهم که حداقل حقوق بازنشستگان تامين اجتماعي به حدود ۱۰ میلیون تومان خواهد رسید.همچنین جلسه مشترک برگزار می شود.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!