چرا مستمری کمیته امداد واریز نشده | امشب مستمری کمیته امداد واریز میشود ۲۰ اسفند ۱۴۰۳

طبق اعلام بانک مرکزی مقرر شده بود که مستمری اسفندماه کمیته امداد 20 اسفند به حساب مددجویان واریز شود که این اتفاق باز هم سر موعد مقرر انجام نشد و طبق معمول واریزی ها با تاخیر نجام می شود که در این روزهای پایانی سال انتظار می رفت که حداقل یک ماه طبق گفته خودشان که از قبل برنامه ریزی شده بود واریزی ها انجام شود که این امر همچنان دستخوش تاخیر و بدقولی می باشد که موجب نارضایتی این عزیزان گردیده است .

اگر کسانی مستمری اسفند برایشان واریز گردیده است لطفا برای ما و دیگران در قسمت نظرات اعلام کنند تا ما را مطلع سازند و ما از طریق همین رسانه پیگیر واریزی ها خواهیم بود و اطلاع رسانی انجام خواهد شد .

پرداخت عیدی سال 1402مدد جویان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، و پرداخت مابه‌التفاوت افزایش مستمری، حق پرستاری، تامین هزینه وسایل بهداشتی و ماده 27 معلولان شدید و خیلی شدید تحت پوشش سازمان بهزیستی منتفی گردید!!!

⚠️به گزارش خبرگزاری رکنا پرداخت عیدی مددجویان نهادهای حمایتی و پرداخت مابه‌التفاوت‌ها کاملا منتفی گردید.

❗️معوقات از ابتدای سال جاری تاکنون به شرح زیر است؛ مابه‌التفاوت افزایش ۲۰ درصدی مستمری برای ۵ ماه ابتدایی سال، مابه‌التفاوت افزایش ۴۰ درصدی حق پرستاری فروردین و اردیبهشت و مابه‌التفاوت افزایش دو برابری کمک هزینه لوازم بهداشتی ۴ ماهه ابتدایی سال. و یک کمک هزینه معیشتی ماده ۲۷ خردادماه و شهریه چند ترم مددجویان.

❗️عیدی و مابه‌التفاوت‌ها در سالهای قبل تا سال 1400 به مددجویان پرداخت میشد! از زمان دولت آقای رئیسی! سید محرومان! دولت انقلابی و مردمی! قطع گردیده و هیچ جواب منطقی و قانع کننده‌ای هم ندارند! و نبود بودجه را بهانه می‌کنند.

اطلاعیه آغاز ماه دوم طرح فجرانه کالابرگ ‌الکترونیکی

🔹ماه دوم طرح کالابرگ الکترونیکی(فجرانه) در راستای حمایت مضاعف از سبد غذایی خانوارهای دهک‌ اول تا هفتم درآمدی از ۱۸ اسفند ماه آغاز می‌شود.

🔹در این طرح خانوار دهک‌های اول تا هفتم مشمول ۲۲۰ هزار تومان اعتبار خرید ۱۱ قلم کالابرگی می‌شوند. ماه دوم این طرح ملی مصادف با حلول ماه مبارک رمضان و عید نوروز از تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ آغاز شده و تا ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

🔹بر اساس این اطلاعیه، اعتبار جدید (۲۲۰ هزار تومانی) علاوه بر یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزارتومانی فعلی بوده و خانوار مشمول طرح به صورت مجزا یارانه نقدی خود را به صورت ماهانه دریافت خواهند کرد. مبلغ حمایتی دولت به صورت اعتبار در حساب سرپرست خانوار تخصیص یافته و در زمان خرید و متناسب با میزان خرید مصرف می‌شود.

🔹خانوارهای مشمول طرح می‌توانند اقلام سبد غذایی را طی یک ماه و متناسب با نیاز خود خرید نمایند و اجباری در خرید تمام اقلام به صورت یک جا وجود ندارد.

🔹افراد برای شناسایی این فروشگاه‌ها می‌توانند به نرم افزار کاربردی «شما» مراجعه و فروشگاه‌های اطراف خود را مشاهده نمایند.

🔹برای دریافت این نرم افزار می‌توانند به سکو های بازار، مای‌کت و یا سایت shoma.sfara.ir مراجعه نمایند. همچنین افراد از طریق کد دستوری #۱۴۶۳*۵۰۰* نیز می‌توانند نسبت به دریافت لینک نصب این نرم افزار اقدام نمایند. همچنین مرکز تماس ۶۳۶۹-۰۲۱ پاسخگویی سوالات و اعتراضات مردم عزیز است.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!