عیدی مددجویان بهزیستی ۱۴۰۳ کی واریز میشود

پرداخت عیدی و مابه‌التفاوت‌ها برای مددجویان کاهش یافته است

به گزارش خبرگزاری رکنا، پرداخت عیدی و مابه‌التفاوت‌ها برای مددجویان تحت پوشش سازمان‌های حمایتی، از جمله سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره)، به طور کامل لغو شده است.

معوقات از ابتدای سال جاری تاکنون به شرح زیر است: پرداخت مابه‌التفاوت افزایش ۲۰ درصدی مستمری برای ۵ ماه ابتدایی سال، مابه‌التفاوت افزایش ۴۰ درصدی حق پرستاری برای ماه‌های فروردین و اردیبهشت، و مابه‌التفاوت افزایش دو برابری کمک هزینه لوازم بهداشتی برای ۴ ماه ابتدایی سال. همچنین یک کمک هزینه معیشتی برای ماده ۲۷ خردادماه و پرداخت شهریه چند ترم برای مددجویان.

در سال‌های گذشته تا سال ۱۴۰۰، عیدی و مابه‌التفاوت‌ها به مددجویان پرداخت می‌شد. اما از زمان دولت فعلی و بهانه‌های بودجه‌ای مطرح شده توسط مسئولان، این پرداخت‌ها به صورت کامل متوقف شده است.

واریز مستمری‌ها به مددجویان بهزیستی و کمیته‌امداد در روزهای آینده

بهمن‌ماه امسال، روز واریز مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته‌امداد تغییر کرده است. از ماه گذشته، قرار شده که واریزی‌ها در روز ۲۰ هر ماه صورت گیرد.

مستمری‌بگیران بهزیستی و کمیته‌امداد هر نفر مبلغ ۷۰۰ هزار تومان را به عنوان مستمری دریافت می‌کنند. اما در سال ۱۴۰۳، این مبلغ برای مستمری‌بگیران یک نفری به نزدیک ۳۰ درصد افزایش یافته و به یک میلیون تومان خواهد رسید.

تاکنون، هیچ خبری از پرداخت عیدی به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد ارائه نشده است. این موضوع همچنان در انتظار اعلام اطلاعیه رسمی است.

لطفا در صورت واریز این مبالغ برای ما در قسمت نظرات بنویسید تا دیگر مخاطبان را مطلع سازید .

اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!