چرا مستمری اسفند بهزیستی واریز نشده | استعلام مستمری بهزیستی بانک رفاه با کد ملی 1403

مستمری اسفند ماه 1402 مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) به حساب کارت 💳 صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این عزیزان واریز گردید

📆1402/12/21-00:‌‌26

🔹1نفره: 770/000 تومان
🔹2نفره: 1/090/000 تومان
🔹3نفره: 1/525/000 تومان
🔹4نفره: 1/960/000 تومان
🔹5نفره: 2/410/000 تومان

علت عدم واریز مستمری بهزیستی می‌تواند به عوامل مختلفی برگردد که شامل موارد زیر می‌شود:

1. مشکلات مالی و بودجه‌ای: یکی از دلایل اصلی واریز نشدن مستمری بهزیستی مشکلات مالی و بودجه‌ای است. در بسیاری از مواقع، نهادهای مسئول این بودجه را برای پرداخت مستمری‌ها فراهم نمی‌کنند یا مبالغ کافی را برای پوشش همه مددجویان فراهم نمی‌آورند.

2. مشکلات سیستمی و فنی: ممکن است مشکلات سیستمی و فنی در سامانه‌های بانکی یا نرم‌افزارهای مورد استفاده برای واریز مستمری باعث تأخیر یا عدم واریز آنها شود.

3. تغییر در تقویم و روال پرداخت: گاهی اوقات، تاریخ و روال پرداخت مستمری‌ها ممکن است به دلیل تغییرات در سیاست‌ها یا روال‌های دولتی تغییر کند که موجب عدم واریز به موقع مستمری‌ها شود.

با توجه به تاریخ‌های مشخص شده  به نظر می‌رسد که واریز مستمری بهزیستی به تاخیر افتاده است و به جای تاریخ مشخص شده، ممکن است در زمان‌های دیگری انجام شود.

مستمری بهزیستی قرار است از تاریخ 21 اسفند تا 28 اسفند به حساب افراد واریز شود. این واریزی‌ها به ترتیب حروف الفبا صورت می‌گیرد و بر اساس آن‌ها به حساب افراد واریز می‌شود. این تدابیر انجام شده تا تسهیل و سرعت بخشیدن به فرآیند واریز مستمری‌های بهزیستی و جلوگیری از هرگونه تأخیر یا مشکل در این فرآیند موثر باشد، به طوری که مددجویان بتوانند به‌صورت به‌موقع و بدون هیچ‌گونه نگرانی از این واریزی‌ها بهره‌مند شوند.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!