فیلم توهین شجاع خلیل زاده به عادل فردوسی پور | فیلم درگیری شجاع خلیل زاده با خبرنگاران

توهین شجاع خلیل زاده به عادل فردوسی پور

پرونده خلیل زاده در کمیته انضباطی باز شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد:
🔹با عنایت به اظهارات عوامل منتسب به باشگاه تراکتور با اصحاب محترم رسانه پس از دیدار مقابل پرسپولیس در میکسد زون ورزشگاه آزادی، پرونده ای در همین باره درباره تخلفات صورت گرفته در کمیته انضباطی مفتوح شده است.

درگیری لفظی شدید “شجاع خلیل‌زاده” مدافع تراکتور با یکی از خبرنگاران: شما و عادل فردوسی‌پور فوتبال ایران را نابود کردید. شما کی‌روشی‌پور هستید!

مشاجره لفظی خلیل‌زاده با خبرنگاران ؛ شما کی‌روشی‌پور هستید!

🔹️جدال لفظی عجیب شجاع خلیل‌زاده با خبرنگاران در خصوص نتایج تیم ملی در جام ملت های آسیا

🔹️ابراز دلخوری هایی شدید شجاع از دوره مربی گری «کی‌روش» !

🔹️فردوسی‌پور با نگه‌داشتن کی‌روش فوتبالِ ایران را نابود کرد

خمس: پرسپولیس شایسته این پیروزی بود

🔹در این مسابقه نتوانستیم موقعیت اشکاری خلق کنیم پرسپولیس شایسته پیروزی در این بازی را داشت. توپ های زیادی لو دادیم و نتوانستیم مانند همیشه بازی کنیم. نتوانستیم مانند همیشه بازی کنیم و این نتیجه را کسب کردیم.

🔹همانطور که گفتم با بی دقتی بازی کردیم و شخصیت بازم را از خود نشان ندادیم. حفظ توپ نکردیم و از این ناامید شدم چون انتظار دقت بیشتری را از بازیکنان داشتم. بعضی اوقات بازی ها اینطور در می آیند و برای تیم گران تمام می‌شود. ما در حد و اندازه خودمان ظاهر نشدیم.

🔹ما توپ را نتوانستیم آن قدر که باید در اختیار داشته باشیم تا موقعیت اشکاری خلق کنیم و موقعیت ها زمانی برای تیم ما خلق شد که بازی را باخته بودیم. در نیمه نخست هیچ موقعیتی خلق نکردیم. نخستین موقعیت زمانی به دست آمد که بازی را باخته بودیم.

 

🔹او درمورد اینکه دقیقه ۶۰ تراکتور موقعیت داشت، گفت: دیر بود، دیگر خیلی دیر بود.

🔹خمس درباره داوری این بازی گفت: چندان نپسندیدم.

🔹معمولا وقتی نمی توانی بازی را ببری یعنی اینکه بدتر از حریف بوده‌ای. مقابل همه، این یک چیز کلی است. مقابل هر تیمی که شکست بخورید این نشان می‌دهد که تیم حریف از شما بهتر بازی کرده است.

🔹سرمربی تراکتور در پاسخ به این سوال که آیا نفر اول رختکن تراکتور است؟ گفت: شجاع درخواست تعویض داشت؟ منظور شما از طرح این پرسش متوجه نمی‌شوم. با تمام احترام به نظرم سوال چندان پسندیده ای نبود.

اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
error: Content is protected !!